Welcome Guest: S’enregistrer | Connexion

FAQ| Rechercher| Membres| Groupes

Aliyevin Generalini Evini Soyan Azeri Onlar Benden Daha Hırsız Milyar

Armenian on web Index du Forum -> News et articles - Լուրեր, Յօդուածներ - Haber ve makaleler -> News en bref ... Օրուան կարճ լուրեր ... Güncel kısa haberler
Sujet précédent :: Sujet suivant  
Auteur Message
vahe2009
Modérateur Général
Modérateur Général

Point(s): 66 941
Moyenne de points: 2,85

MessagePosté le: Mer 9 Mar 2016 - 20:34
MessageSujet du message: Aliyevin Generalini Evini Soyan Azeri Onlar Benden Daha Hırsız Milyar
Répondre en citant

Aliyevin Generalini Evini Soyan Azeri Onlar Benden Daha Hırsız Milyar Dolarlar Çalana Bir Şey Yok Ben De Onalrı Soyuyorum Ne Var Bunda ? dediği İleri Sürüldü

Devlet Gümrük Komitesi generali Qambay Eliyevin menzilinden (İzzet Hemidov küçesi 7, ev 8) 50 bin lira ve bol miktarda altın ve ziynet eşyaları çalındı

Aznews.az-a daxil olan melumata göre, bu konuda generalin evinde hizmetçi çalışan Sadakat Memmedova ittiham olunur.

Konuyla ilgili soruşturmaya dahil edilen S.Memmedova daire çalınan parayı ve ziynet eşyalarını aldığını itiraf etti. Q.Əliyev annesi Böyükxanım ekberov ile bir evde yaşıyor. İşte bu yüzden de emniyet organlarında Q.Əliyevin değil, annesinin adı geçiyor.

Mesele ile bağlı Sabuncu kasabası Qambay Vəzirov sokak, ev 20-de yaşayan Sadakat Memmedova açıklamasında aynı apartmanda hizmetçi çalıştığını doğruladı: "Ev çok gelişli-yürüyüşlü. Eylül 13-de dediler ki, apartmandan hırsızlık olup, 50 bin para ve 100 bin liralık altın takı çalındı. Ev sahibi Böyükxanın ekberov benden şikayet etmeyip, sadece evinden hırsızlık ile ilgili birimlere başvuruda bulundu. Ama polisler şüpheli kişi gibi beni götürüp 5 ay içeride yattı. Ben neynəmişəm ki ... Mahkeme oldu, hiçbir şeyi ispat edemediler. Odur ki, beni ev dustaqlığına bıraktılar. Şu anda ev hapsinde ".

S.Memmedova kaydetti ki, Q.Əliyev aynı apartmanda annesi ile birlikte yaşıyor: "Ama onlar bu işte Qumbay hocası aynı evde yaşamayan kişi gibi kaleme verdiler, kendileri gizlediler. Oysa onun annesi ile yaşadığını tüm komşular doğrulamaktadır. Ben bu işle ilgili birimlere başvurdum. Hele ki bakan yok ".

S.Memmedova vurguladı ki, o daha önce Q.Əliyevin kontrolünde çalıştı: "Temiz adam gibi beni seçtiler, dediler annesine ben bakım. Evinde kamera vardı. Ama hırsızlık sırasında anlaşıldı ki, kameralar çalışmıyor. Önce dediler evden 300 bin kişilik altın ziynet eşyaları çalındı. Sonra ise bilmiyorum isimlerinden korktular, ya nasıl, dediler ki, 50 bin para, 100 bin ise altın ve ziynet eşyası çalındı ​​".

Mesele ile bağlı AzNews.az-ın mensubu generalin kendisiyle ilişki saklayıp. O soruya cevap vermeyip, sadece tehdit gelerek, onun cep telefonunun nereden elde ettiğimizi demeyi istedi.

pia.az

Publicité

MessagePosté le: Mer 9 Mar 2016 - 20:34
MessageSujet du message: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
vahe2009
Modérateur Général
Modérateur Général

MessagePosté le: Mer 9 Mar 2016 - 20:36
MessageSujet du message: Aliyevin Generalini Evini Soyan Azeri Onlar Benden Daha Hırsız Milyar
Répondre en citant

vahe2009
Modérateur Général
Modérateur Général

MessagePosté le: Mer 9 Mar 2016 - 20:46
Répondre en citant

Azerbaycan'ın Petrol Fonu 5 yabancı şehirde mülkler aldı - Liste

Devlet Petrol Fonu (ARDNF) geçtiğimiz yıl gayrimenkul ve altın yatırdığı yatırım açıklandı

Pia.az bildirir ki, ARDNF den modern.az sitesine yapılan açıklamada söylendi ki, Fon 2015 yılında

Londra'nın West End doğrultusunda, Saint James, 78 adresinde bulunan, değeri 217 milyon pound sterlin oluşturan ofis kompleksine,
Moskova şehrinin iş merkezi "Tverskaya" 16 adresinde bulunan ve değeri 5,81 milyar Rus rublesi oluşturan "Galeri Aktör" ofis-ticaret merkezine,
Paris şehrinin Vendom meydanı, 8 adresinde bulunan, değeri 165,46 milyon avro teşkil eden gayrimenkul kompleksine,
Kore'nin Seul şehrinin 203 Eurojiro2-ga, Jung-gu adresinde bulunan, yani 491,975 milyar Güney Kore Wonu olan "Payn Avenyu A kulesi" gayrimenkul kompleksine, ayrıca
Japonya'nın başkenti Tokyo şehrinde bulunan ve değeri 51,5 milyar Japon yeni teşkil eden ticaret merkezine yatırım yaptı.

Fonun gayrimenkul komplekslerine yatırdığı yatırımların toplam tutarı 1,5 milyar ABD doları oluşturdu.

Aynı zamanda Fon tarafından satın alınan altının toplam miktarı 30174,9 kg (970145,5 truva ons) veya 1,04 milyar ABD doları oluşturdu. Alınmış altın Azerbaycan'a getirilerek, saklanması için Merkezi Bankada yerleştirildi.

pia.az

Contenu Sponsorisé

MessagePosté le: Aujourd’hui à 19:20

Armenian on web Index du Forum -> News et articles - Լուրեր, Յօդուածներ - Haber ve makaleler -> News en bref ... Օրուան կարճ լուրեր ... Güncel kısa haberler Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Page 1 sur 1
Sauter vers:  

Portail | Index | Créer un forum | Forum gratuit d’entraide | Annuaire des forums gratuits | Signaler une violation | Conditions générales d'utilisation
phpBB
Template by BMan1
Traduction par : phpBB-fr.com