Welcome Guest: S’enregistrer | Connexion

FAQ| Rechercher| Membres| Groupes

Talat Paşa

Armenian on web Index du Forum -> Communauté -> Présentation - Ծանօթանանք - Tanışalım
Sujet précédent :: Sujet suivant  
Auteur Message
Talat Paşa
Nouveau membre
Nouveau membre

Point(s): 19
Moyenne de points: 2,11

MessagePosté le: Ven 18 Mar 2016 - 22:14
MessageSujet du message: Talat Paşa
Répondre en citant

ben talat paşa nın torunu,

Tanışmaya gelmedim aslında. Siz kavganın bir tarafısınız.Yalanlarınızı kendi yüzünüze haykırmaya geldim.Utanmanızı sağlayacak hangi done varsa, hangi doküman varsa, suratınıza Çarpmaya geldim. Hoş gelmedim. Ama dolu geldim Türk ve Türkiye düşmanları. Aynı sizin gibi değilim ve inşallah ta olmayacağım. Siz içi düşmanlıkla dolu çirkin insanlar...Biz zavallı ve soykırım yapmadığı halde MAĞDUR olan insanlar...Sevinmeniz gereken taraf, buraya üye olmakla lutfettim. Sizin gibi yalancı, sahtekarların içine bir TÜRK girdi. Buna sevinin ve şimdi saldırmaya başlayın

Publicité

MessagePosté le: Ven 18 Mar 2016 - 22:14
MessageSujet du message: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
mafilou
Administrateur
Administrateur

Point(s): 37 899
Moyenne de points: 3,10

MessagePosté le: Sam 19 Mar 2016 - 03:46
Répondre en citant

Talat Paşa a écrit:
Tanışmaya gelmedim aslında. Siz kavganın bir tarafısınız.Yalanlarınızı kendi yüzünüze haykırmaya geldim.Utanmanızı sağlayacak hangi done varsa, hangi doküman varsa, suratınıza Çarpmaya geldim. Hoş gelmedim. Ama dolu geldim Türk ve Türkiye düşmanları. Aynı sizin gibi değilim ve inşallah ta olmayacağım. Siz içi düşmanlıkla dolu çirkin insanlar...Biz zavallı ve soykırım yapmadığı halde MAĞDUR olan insanlar...Sevinmeniz gereken taraf, buraya üye olmakla lutfettim. Sizin gibi yalancı, sahtekarların içine bir TÜRK girdi. Buna sevinin ve şimdi saldırmaya başlayın

Üye olduğun yer bir forumdur, mahkeme salonu değil. Burada insan temel hakları korunur, düşünce ve ifade özgürlüğü var ; anarşiye dönmemesi için de bazik birkaç kural var ki onlara riayet edeceğini tahmin ederim. Provokasyon yaratıp ortalığı karıştırabileceğini düşünme, benden söylemesi.
Gıyabında mahkeme kararı ile ölüm cezasına çarptırılan birini müdafa etmek kolay olmayacak.
Dost olmayan düşman olur diye düşünüyorsan yanılıyorsun çünkü buraya üye olan ilk Türk/Müslüman sen değilsin,
Ön yargılarla da tartışma olmaz ama önce Ermeniye Ermeni demesini öğrenmelisin çünkü mesajında ‘siz’ ‘biz’ var, ‘Türk’ var ama ERMENI kelimesi geçmiyor. ‘Siz’ le sanırım Ermenileri kast ediyorsun.
Ithamlarında fazla desteksiz atma, ufak olsun da civcivler de yesin.
Burada sana kimse saldırmaz merak etme ama anlaşılan sen buraya havlamaya gelmişsin.

Forum Genel Kurallari'na bir göz at...
http://team-aow.discuforum.info/t4620-Genel-Kurallar-I.htm

Visiter le site web du posteur
anuanu
Modérateur
Modérateur

Point(s): 11 941
Moyenne de points: 2,47

MessagePosté le: Dim 20 Mar 2016 - 00:40
Répondre en citant

Okay

Hayjan
Inspector
Inspector

Point(s): 15 944
Moyenne de points: 2,98

MessagePosté le: Dim 20 Mar 2016 - 08:28
Répondre en citant

Talat Paşa a écrit:

Sizin dogrulariniz mi var ki bizim yalanlarimiz olsun?

Talat Paşa
Nouveau membre
Nouveau membre

Point(s): 19
Moyenne de points: 2,11

MessagePosté le: Lun 21 Mar 2016 - 11:55
Répondre en citant

mafilou a écrit:
Talat Paşa a écrit:

Üye olduğun yer bir forumdur, mahkeme salonu değil. Burada insan temel hakları korunur, düşünce ve ifade özgürlüğü var ; anarşiye dönmemesi için de bazik birkaç kural var ki onlara riayet edeceğini tahmin ederim. Provokasyon yaratıp ortalığı karıştırabileceğini düşünme, benden söylemesi.
Gıyabında mahkeme kararı ile ölüm cezasına çarptırılan birini müdafa etmek kolay olmayacak.
Dost olmayan düşman olur diye düşünüyorsan yanılıyorsun çünkü buraya üye olan ilk Türk/Müslüman sen değilsin,
Ön yargılarla da tartışma olmaz ama önce Ermeniye Ermeni demesini öğrenmelisin çünkü mesajında ‘siz’ ‘biz’ var, ‘Türk’ var ama ERMENI kelimesi geçmiyor. ‘Siz’ le sanırım Ermenileri kast ediyorsun.
Ithamlarında fazla desteksiz atma, ufak olsun da civcivler de yesin.
Burada sana kimse saldırmaz merak etme ama anlaşılan sen buraya havlamaya gelmişsin.

Forum Genel Kurallari'na bir göz at...
http://team-aow.discuforum.info/t4620-Genel-Kurallar-I.htm

YANIT ÖZGÜRLÜĞÜM:

Buranın mahkeme salonu olmadığı konusundaki aydınlatıcı bilgileriniz için çok teşekkürler, çok nazikmişsiniz.Her şey daimi karşılıklıdır!(human nature)

Provakasyon yapıp Burayı karıştırmak mı? Kendinizi çok büyük görüyorsunuz galiba.Siz "beni banlayana kadar" veya açık IP mi bulup bana zarar verene kadar yarattığınız ve iddiasında bulunduğunuz temel hak ve özgürlüklerden sonuna kadar'dan ziyade-DİBİNE KADAR yararlanacağım. Düşüncelerimden korkuyorsanız forumunuzdan hemen çıkarın, eninde sonunda bunu zaten yapacaksınız.

Ayrıca, -yalnızca- sizin formunuza üye olmadığım için forum kurallarından haberim var.Hele de sizin öğretmenize gerek yok.özel yaşamınızda ÖĞRETMEN misiniz? Güç elinde olduğu için, işine gelmediği herhangi bir anda veya hoşuna gitmeyen herhangi bir gerçekle karşılaşırsan veya sıkıntılı olduğun bir şey olursa, TEMEL HAK ve ÖZGÜRLÜKLERİ RAFA KALDIRIRSIN, "ama bunu savunmak adına da önce (karşı görüşü dinlediğini fakat karşı tarafın azgınlaştığını) kullanırsın" . Forum elinde

Önyargı: Bir kişi ya da olaya ilişkin yeterli bir bilgi edinmeden, önceden, peşin bir karara varmış olma durumudur. Toplumun küçüklükten itibaren kulağımıza fısıldadığı her kelime ve sunduğu her resim, önyargımızın temel taşlarıdır. Önyargı, insanların düşüncesizliğine bir kılıftır (kaynak google) İddiasında bulunduğunuz armenian genocide' yi sizin yandaşlarınızın yayınlarından da takip edebildiğim kadarıyla takip ettim. MAVİ KİTAP ı okuyamadım. Ama ulaşacağım.özellikle de davanızın en koyu savunucularının görüşlerine ulaşmak istiyorum. bana bu konuda yardımcı olmayacağınızı biliyorum ama umut umuttur.Yurt dışından da kaynak buluyorum. Bu yaptıklarım tarafsızlık ilkesi gereği...(Ben tarafsız değilim)

Dostum olmanızı düşleyerek de gelmedim buraya, düşmanım olmanızı düşleyerek de.Burada tüm dünyayı bağlayan ve bağlamaya çalışan "armenian genocide" fikrinizle savaşmaya geldim.Hoşunuza gitmeyebilir.Bu benim değil sizin sorununuz.Sizler tarafsınız.Ben buraya üye olan ilk TÜRK/ MÜSLÜMAN olamdığım konusunda güçlü hislere sahibim.Üstelik MÜSLÜMAN da değilim. Ben Türkiye'de doğan MELEZ im. inanmanızı sağlayacak ya da sağlamayacak tek söz benim sözümdür. Ispatlamak zorunda olduğum bir kavram değil, nasıl ki siz TÜRK/MÜSLÜMAN yazarken tarafsızlığınızı bir kenara bırakıyor ve kavramda çirkinlik yaratmaya uğraşıyorsanız! Emin olun ki TÜRKLÜK tek kelimeyle muhteşem bir "KAVRAM".Ama buradaki konumuz bu değil.

ERMENİ'ye ERMENİ demesini bilirim.Abartınızda sınır tanımıyorsunuz -seni gidi seniii babında alaycılığnız ve arkasına gizlenmiş ırkçı suçlamanız. Sadıklar! la hiçbir sorunum yok.bu güne kadar olmadı, bundan sonra da yok.IRKÇI değilim.

----Ithamlarında fazla desteksiz atma, ufak olsun da civcivler de yesin.
Burada sana kimse saldırmaz merak etme ama anlaşılan sen buraya havlamaya gelmişsin.----

Cümleniz beklediğim formatta.Kurduğunuz cümlelerden ve yanıtınızdan yaşınızın genç olmadığı (orta yaşlarda olduğunuz) tahminini çıkardım. Ben İTHAM da bulunmam. DESTEKSİZ den kastınızı anlamadım.Neyin desteğini istiyorsunuz? Anlaşılan "armenian genocide" konusunu kast ediyorsunuz. merak etmeyin bir zaman sonra hala buradaysam SAV larımın doğru olduğu konusunda şüpheniz kalmayacak ama konumunuz, idealiniz, bağlılığınız ve inançlarınız gereği elbetteki İNKAR edeceksiniz.ÖNYARGI acaba sizde olabilir mi? Bu soruyu kendinize sormanızı önermem.Yanıtlamanız çok ama çok zor!

Burada saldırıdan kastımı yukarıda belirttim. isteyen saldırabilir, bu korkunun değil, doğrulardan bahsederken susuturulmanın vereceği üzüntüdür.

Madem havlıyorumm ( ölçülerinize göre şu anda bunu yapmış sayılırım) bildiğiniz gibi davranın.

mafilou
Administrateur
Administrateur

Point(s): 37 899
Moyenne de points: 3,10

MessagePosté le: Jeu 24 Mar 2016 - 22:58
Répondre en citant

Forumun ‘ Tanışalım’ bölümündeyiz, kendinizi tanıtmakla yetinin. Ermenilerin uğradıkları soykırımı tartışacaksanız ilgili bölüme konu açın.

Genel kurallar, madde 3 :
3) Tartışmalarınızda fikirlerinizi, düşüncelerinizi, iletirken başlık konusundan uzaklaşmamaya, kisilerle değil konuyla ilgilenmeye özen gösterelim.

Citation:
Genel Kurallar I

Forumlarımız katılımcılarımız arasında ırk, renk, din, dil, etnik köken, kültür ve milliyet gibi bir ayrım söz konusu olmadan her türlü katılımcıya açıktır.

1) Konularınızı lütfen ilgili bölümlere açınız. Aksi takdirede bu konular taşınacak / silinecektir.

2) Forumdaki mesajlarınız yöneticiler tarafından gerektiğinde silinebilir, taşınabilir ya da cevap yazılamaz hale getirilebilir. Bu yöneticilerimizin forumun düzenini sağlamak için uyguladığı yöntemlerden birisidir. Yanlış bir nedenle bu uygulamalarla karşılaştığınızı düşünüyorsanız http://team-aow.discuforum.info/f194-Tribune-libre-Serbest-kursu.htm'den yöneticilere ulaşabilir ve konunuzun ya da mesajınızın neden silindiğini öğrenebilirsiniz.

3) Tartışmalarınızda fikirlerinizi, düşüncelerinizi, iletirken başlık konusundan uzaklaşmamaya, kisilerle değil konuyla ilgilenmeye özen gösterelim.

4) Yeni konu açmadan önce benzer bir başlık açılıp açılmadığını kontrol ediniz. Eğer ayni içerikli bir başka başlık görürseniz yazınızı yeni bir başlığa asmak yerine, o başlığa asınız. Benzer içerikli başlıklar birleştiriliyor olduğundan, açtığınız başlığın silindiği kanısına varabilirsiniz. (Ilk açılan kalacak, sonra açılan silinecek / kilitlenecektir.)

5) Üyeler birbirlerine küfür, hakaret ve küçük düşürücü sözler sarf edemeyeceği gibi 3. şahıslar için de bu tip sözler sarf edemez. Söz konusu söze maruz kalan üyenin şikayet etmesi durumunda, takdir üst yönetimindir. Bu tür mesajlar sansürlenecek / silinecek. Tekraraı halinde yazan üyeye ceza uygulanacaktır / forumdan ihraç edilecektir.

6) Size bir üye küfür / hakaret ettiğinde, aynı şekilde cevap vermek yerine forum idarecisine özel mesaj göndererek şikayet edin.

7) Silinen veya kilitlenen bir konuyu ısrarla tekrar açmak ceza sebebidir.

8) Açtığınız bir konunun neden silindiğini sormak için forum idarecisine özel mesaj göndererek şikayet edin . Bu işi yeni konu açarak yaptığınız takdirde cevap verilmeksizin konunuz silinecektir.

9) Ceza alan üyelerin başka bir kullanıcı hesabı alarak foruma yazmaya devam etmeleri yasaktır. Bu durumu tespit edilen üyelerin sonradan aldıkları kullanıcı hesapları kilitlenecek, asıl hesaplarının cezası ise uzayacaktır. Bu tutumlarını ısrarla sürdüren üyelerin ise asıl kullanıcı hesapları bir daha açılmamak üzere kilitlenecektir. (Yönetimin bu üyelerin sahte kullanıcı hesapları ile yazdıkları tüm mesajları silme hakkı saklıdır.)

10) Kişlerin yazı vasıtasıyla fikirlerini ve görüşlerini paylaştığı bu tür kalıcı iletişim ortamlarında yazılan mesajların içeriğinden yazarları sorumludur.

11) Kaynak göstermeden alıntılanamaz. Diğer sitelerden veya herhangi bir kaynaktan alıntı olarak kopyaladığınız iletilerinizde kaynağınızın adını verek belirtiniz. Unutmayın ki yazıyı okuyan kişilerin yazının gerçek sahibini bilme hakkı vardır.

Forumu kullanan herkes kabul etmiş sayılmaktadır.

Visiter le site web du posteur
Contenu Sponsorisé

MessagePosté le: Aujourd’hui à 03:25

Armenian on web Index du Forum -> Communauté -> Présentation - Ծանօթանանք - Tanışalım Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Page 1 sur 1
Sauter vers:  

Portail | Index | Créer un forum | Forum gratuit d’entraide | Annuaire des forums gratuits | Signaler une violation | Conditions générales d'utilisation
phpBB
Template by BMan1
Traduction par : phpBB-fr.com