Welcome Guest: S’enregistrer | Connexion

FAQ| Rechercher| Membres| Groupes

Hayastan ABD Yakınlaşmasına Yeni Adım İlk Hay Subay O Harp

Armenian on web Index du Forum -> News et articles - Լուրեր, Յօդուածներ - Haber ve makaleler -> Nouvelles d'Arménie-Լուրեր Հայաստանից-Ermenistan haberleri
Sujet précédent :: Sujet suivant  
Auteur Message
vahe2009
Modérateur Général
Modérateur Général

Point(s): 66 906
Moyenne de points: 2,85

MessagePosté le: Sam 17 Sep 2016 - 10:11
MessageSujet du message: Hayastan ABD Yakınlaşmasına Yeni Adım İlk Hay Subay O Harp
Répondre en citant

Hayastan ABD Yakınlaşmasına Yeni Adım İlk Hay Subay O Harp Okulunu Başarıyla Tamamlayarak Mezun Oldu

ABD Avrupa Komutanlığı - İsveç ve Ermeni ordularının askerleri 7. Ordu Eğitim Komutanlığı adlı (7ATC) Astsubay Akademisi (NCOA) burada 8 Eylül de Temel Lideri'nin Kursu (BLC) mezun oldu.

Altı İsveçli servisi üyeleri ve bir Ermeni Astsubay burada BLC katılmak için kendi ülkelerinden ilk idi.

Onlar tabii yeteneklerinin kelime yaymak için yardımcı olur 7ATC ziyaret ettiğinizde diğer ülkelerden barındıran BLC hakkında bilgi, Birinci Çavuş dedi. Eric D. Lowery, Astsubay Akademisi'nde giden yardımcı kumandanı.

"Akademinin stratejik konumu, ABD ordusunda her akademiden bize eşsiz ve farklı kılan," Lowery dedi. "Burada uluslararası öğrencilere sahip ABD Askerleri ve Müttefik ortakları için büyük bir öğrenme fırsatıdır."

Onlar Amerika'da yapmak mümkün olmaz hangi uluslararası öğrencilerle birlikte lider geliştirme deneyimi paylaşarak bilgilerini genişletmek için olsun, çünkü burada BLC katılmak ABD Askerler bir avantaj vardır.

"Onlar muhtemelen bir kurumsal ortamda kavga gidiyoruz insanlarla ortak fırsatı olsun, çünkü bu ders yoluyla gelmek Askerler çok şanslıyız," Lowery dedi.

ABD Askerler müttefikleri ile ilişkiler kurmak mümkün olsa da, uluslararası askerleri karşılaştırmak ve kendi ordusunun liderlik gelişimine ABD Ordusunun Astsubay kolordu kontrast edebiliyoruz.

7. Ordu Astsubay Akademi'nin misyonu, adaptif disiplinli ve takım ve takım seviyelerinde etkin bir liderlik etmeye hazır olan geleceğin liderlerini yetiştirmek ve geliştirmektir. Tabii Elemanları Ordu Fiziksel Uygunluk Testi, günlük beden eğitimi, sınıf eğitimi, matkap ve tören, arazi navigasyon ve 30 günlük kurs sonunda sonuçlanan eğitim egzersiz sayılabilir.

Sgt göre yöntem. Wincent Truong, İsveç Ordusu, ABD Ordusu ve İsveç ordusu payı P4 Skaraborg Alayı'ndagörevlendirilmiştir bir takım lideri aşağıdaki alanlarda bazı benzerlikler: beden eğitimi hedefleri; komutları yürüyen; kadans çağıran; ve bir ordu çapında bir program olan önlemek ve cinsel taciz ve saldırı yanıt vermek.

Çavuş. Vahram Zohrabyan, Tugay tutulması Ermeni Barış atanmış bir takım lideri, aynı zamanda evine biriminde kara navigasyonu geri iletken gibi bazı benzerlikler paylaşmaktadır.

Zohrabyan evine ünitesinde fiziksel eğitim yapar rağmen, o bir gece geri kalanından uyandırma derhal fiziksel eğitim yapılması zor olduğunu ortaya koymuştur.

Öğrencilerin yanı sıra ders materyali ama bazı lider özelliklerini öğrenmek değil, sadece başardık.

Zohrabyan o eğitmenler öğrendiği en değerli özelliklerinden biri güven, o geliştirmek isteyen bir alan olduğunu söyledi.

o çekinmeden bir sınıf öğretmek için eğitmen yetenekleri birini anlatıyordu olarak "Ben eğitmenleri gördüğümde, ben güveni görüyorum" Zohrabyan dedi.

Hem servis üyeleri artık onların ülkeye öğrendim becerileri almak ve onların diğer hizmet üyelerine öğretmek için edebiliyoruz. Ama sadece beceri, onlar da Amerikan Askerleri yanında eğitim deneyimlerini paylaşmak mümkün olacaktır.

"Ben onlarla bir ilişki kurmak ve eğitmenler daha fazla deneyim almak, Amerikan Askerlerinin ile iletişim kurmak için mutluyum," Zohrabyan burada BLC katılmak üzere diğer uluslararası öğrencilere tavsiyelerde dedi.

"Bu nasıl şeyler görmek görmek ve Amerika ve İsveç arasında bazı denge kurmak, diğer askerleri ile işbirliği, başka bir ülkede olmak için iyi bir deneyim olduğunu," Truong dedi.

Truong o tabii onun yeni bulunan Amerikalı arkadaşlar sayesinde temas halinde kalmasına umduğunu söyledi.

http://www.armradio.am/en/2016/09/16/first-armenian-student-graduate-from-the-7th-army-nco-academy/

Publicité

MessagePosté le: Sam 17 Sep 2016 - 10:11
MessageSujet du message: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
vahe2009
Modérateur Général
Modérateur Général

Point(s): 66 906
Moyenne de points: 2,85

MessagePosté le: Ven 30 Sep 2016 - 15:51
MessageSujet du message: Hayastan ABD Yakınlaşmasına Yeni Adım İlk Hay Subay O Harp
Répondre en citant

Ermenistan'da barış gücü operasyonlarının senaryosuna uygun tatbikatlar yapıldı

NATO'nun operatif yetenekler girişimi kapsamında Ermenistan Cumhuriyeti Silahlı Kuvvetlerinin barış gücü tugayının "ZAR" eğitim merkezinde, 27-30 Eylül tarihlerinde barış operasyonları senaryosuyla plananan üç günlük tatbikat gerçekleştirdi. Ayrıca mobile sahra hastanesinin operatif yetenekleri alanında NATO kriterilerine göre 1. derece öz-değerlendirme de yapıldı.

Tatbikata, Ermenistan Cumhuriyeti Silahlı Kuvvetlerinin barış gücü tugayı ile askeri tıp müdürlüğünden toplam 500 asker katıldı, yaklaşık 60 adet askeri ve tıp teçhizat ve helikopter kullanıldı.

Önceden hazırlanan senaryo gereği, mobile sahra hastane yardımıyla yaralı askerlerin helikopterlerle bölgeden çıkarılması, sivil vatandaşlar için sağlık hizmetlerin sağlanması, uluslararası ve yerel kuruluşlarla işbirliğinin kurulması gibi birçok eylem gerçekleştirildi.

Öz değerlendirme, Ermenistan Cumhuriyeti Silahlı Kuvvetlerinin, yurtdışında yeniden eğitilmiş ve NATO tarafından onaylanmış subayları tarafından ve NATO ile ABD'nin Kanzas eyaletinin milli muhafız teşkilatının temsilcilerinin danışmanlığında gerçekleştirildi.

ermenihaber.am

Contenu Sponsorisé

MessagePosté le: Aujourd’hui à 13:32

Armenian on web Index du Forum -> News et articles - Լուրեր, Յօդուածներ - Haber ve makaleler -> Nouvelles d'Arménie-Լուրեր Հայաստանից-Ermenistan haberleri Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Page 1 sur 1
Sauter vers:  

Portail | Index | Créer un forum | Forum gratuit d’entraide | Annuaire des forums gratuits | Signaler une violation | Conditions générales d'utilisation
phpBB
Template by BMan1
Traduction par : phpBB-fr.com