Welcome Guest: S’enregistrer | Connexion

FAQ| Rechercher| Membres| Groupes

hazarGAYcan'da evlenecek ER Kişi Bulamayan ahçolar, inkarcı özel TV

Armenian on web Index du Forum -> News et articles - Լուրեր, Յօդուածներ - Haber ve makaleler -> Discussions / Débats - Քննարկում - Tartışma/Düşünceler
Sujet précédent :: Sujet suivant  
Auteur Message
vahe2009
Modérateur Général
Modérateur Général

Point(s): 66 906
Moyenne de points: 2,85

MessagePosté le: Mer 21 Sep 2016 - 20:41
MessageSujet du message: hazarGAYcan'da evlenecek ER Kişi Bulamayan ahçolar, inkarcı özel TV
Répondre en citant

hazarGAYcan'da evlenecek ER Kişi Bulamayan ahçolar,

inkarcı özel TV evlilik programlarında " koca koca " diye inledikleri idda edildi

Azeri gelin adayı Esmira,

Esra Erol’da’ programına bugün locadaki damat adaylarından Alper’e talip olan gelin dünyalar güzeli çıkınca hem ekran başındakiler hem de sunucu Esra Erol şaşkınlığını gizleyemedi. Programa katılmak için Azerbaycan’ın Bakü şehrinden kalkıp gelen Esmira, stüdyoya girer girmez tüm gözler ona çevrildi. Esra Erol gelin adayının güzelliğini öve öve bitiremedi. Hatta onu tarif edecek doğru kelimeyi bulmaya çalışırken büyük de bir pot kırarak rejiden ikaz aldı.

Azeri gelin adayı Leyla Hasanova,

Azerbaycan’ın Bakü kentinde yaşayan ailesinin yanından ayrılarak, üniversite eğitimini Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde (KKTC) turizm okuyarak tamamlayan Leyla Hasanova, fotomodellik yapıp oyunculuk eğitimi alabilmek için Türkiye’ye geldi.

Azerbaycan Petrol ve Sanayi Üniversitesi Petrol Bölümü’nü yarıda buraktığını, Azeri pop müzik sanatçısı Elvin Abdullayev’in klibinde de rol aldığını anlatan 24 yaşındaki Hasanova, geçen ay Fethiye’ye yerleşti.

Türkiye’yi çok sevdiğini belirten Azeri model, kariyerine Türkiye’de devam etmek istediğini belirterek, "Annem ve kardeşlerim doktor. Benim de doktor olmamı çok istediler. Ancak Azerbaycan’daki okulumu yarım bırakıp, KKTC’deki Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde Turizm bölümünden mezun oldum. Ülkemde bir süre fotomodellik yaptım ve kliplerde rol aldım. Ancak artık Türkiye’de yaşayıp, burada kariyer yapmak istiyorum. Türkiye’de Azeri olduğumu öğrenen herkes ’Sen kardeşimizsin’ diye karşılıyor. Burada çok mutluyum" dedi.

Azeri gelin adayı Leyla

Azeri gelin adayı Leyla'ya talip olup onunla birlikte vakit geçirdikten sonra "Ben sana şaka yaptım" diyen damat adayı İbrahim'in sözleri herkesi şaşkına uğrattı. ATV ekranlarında yayınlanan izdivaç programında damat adayı İbrahim'in, Azeri gelin adayı Leyla ile birlikte vakit geçirip daha sonra "Leyla'ya şaka yaptım, o beni yanlış anladı" demesi stüdyoda gergin anlara neden oldu ve Rus gelin adayı olaylar sırasında gözyaşlarını tutamadı.

Azeri gelin adayı Naz

Zuhal Topalla’nın gelin adaylarından Naz hanım aslen Azerbeycan kökenli.

Naz hanım güzelliği ve dik duruşuyla beğenilen gelin adaylarından.

Naz hanım Kerem beye olan aşkı ile bu sıralar evlendirme programın da çok fazla göz önünde Şeyhnam bey ile de görüşen fakat bu görüşmesi olumsuz sonuçlanan naz hanım bu olaydan sonra Kerem bey ile de tekrar görüştü ama Kerem beyin mantığı daha fazla ağır bastığından Naz hanımla bir türlü evlilik kararı alamıyor.

Kerem bey hiç evlilik yapmamış ama naz hanımın bir evladı var önceki evliliğinden.

Naz hanımın kriterleri ve instagram hesabı Naz hanımın facebook hesabı yoktur.

Zuhal Topal’ın çok beğenilen gelin adayı Naz bir evlilik yapmış ve bir kız çocuğu annesi Naz hanım zengin yakışıklı yanına yakışacak ve geçmişini sorgulayamayacak eş adaylarını bekliyor.

Naz hanımın İnstagram hesabı NAZ.MİLA2008

Flora hanım hiç evlilik yapmamış 38 yaşında Yasin beye aşık olarak gelmiş.Flora Azeri kökenli bir gelin adayı.Yasin bey flora hanımı gördü ve biz bir çaya gidelim dedi.

Yasin bey kendisini çok iyi anlatan bir damat adayı ne istediğini bilen bir damat adayı.

Esra Erol'da Azerbaycan'lı gelin Devlet bey'le yuva kuracak mı?

https://www.google.com.tr/search?q=azeri+gelin+adaylar%C4%B1&ie=utf-8&oe=utf-8&gws_rd=cr&ei=0eHiV_OzG4OoUcKBk7gL

Publicité

MessagePosté le: Mer 21 Sep 2016 - 20:41
MessageSujet du message: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Armenian on web Index du Forum -> News et articles - Լուրեր, Յօդուածներ - Haber ve makaleler -> Discussions / Débats - Քննարկում - Tartışma/Düşünceler Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Page 1 sur 1
Sauter vers:  

Portail | Index | Créer un forum | Forum gratuit d’entraide | Annuaire des forums gratuits | Signaler une violation | Conditions générales d'utilisation
phpBB
Template by BMan1
Traduction par : phpBB-fr.com