Welcome Guest: S’enregistrer | Connexion

FAQ| Rechercher| Membres| Groupes

h(a)zeri şunları yine kumpas-dalavere peşinde kendi EĞİTİM ZAİYATLARIN

Armenian on web Index du Forum -> D'hier à nos jours - Երեկ և այսօր - Dünden bugüne -> Haut-Karabagh (Լեռնային Ղարաբաղ)
Sujet précédent :: Sujet suivant  
Auteur Message
vahe2009
Modérateur Général
Modérateur Général

Point(s): 67 042
Moyenne de points: 2,85

MessagePosté le: Ven 7 Oct 2016 - 13:07
MessageSujet du message: h(a)zeri şunları yine kumpas-dalavere peşinde kendi EĞİTİM ZAİYATLARIN
Répondre en citant

h(a)zeri şunları yine kumpas-dalavere peşinde

kendi EĞİTİM ZAİYATLARIN

Karbağın Kahraman ASKERLERİNİN üzerine yıkmaya çalışıyor ...

hadi buradan size iş çıkmaz..

Ermenistan-Azerbaycan sınırındaki cephe hattında çıkan çatışmada Azerbaycan Silahlı Kuvvetleri'ne mensup bir askerin mefta olduğu bildirildi.

TRT Haber'in aktardığına göre Azerbaycan Savunma Bakanlığından konuyla ilgili yapılan açıklamada, Ermenistan ordusunun cephe hattında yeniden provokatif faaliyetlere başladığı, dün 5 Ekim'de akşam saatlerinde yaşanan çatışmada, Ermeni askerlerin açtığı ateş sonucu Azerbaycan ordusundan Sahil Memmedov isimli askerin şehit olduğu duyuruldu.

Memmedov'un aile ve yakınlarına taziye dileklerinin iletildiği açıklamada, kanlı provokasyonun sorumlusunun Ermenistan yönetimi olduğu kaydedilerek dönem dönem sınıra yönelik taciz atışlarında bulunan Ermenistan Silahlı Kuvvetleri'nin saldırgan tutumuna dikkat çekildi.

BAKÜ (QHA) -

Publicité

MessagePosté le: Ven 7 Oct 2016 - 13:07
MessageSujet du message: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
vahe2009
Modérateur Général
Modérateur Général

Point(s): 67 042
Moyenne de points: 2,85

MessagePosté le: Ven 7 Oct 2016 - 13:11
MessageSujet du message: h(a)zeri şunları yine kumpas-dalavere peşinde kendi EĞİTİM ZAİYATLARIN
Répondre en citant

Askerlere dayak Türk Ordusu iskence (oysa ki olay azerbaycanda geçiriyor .. bu inkarcıların kankaları süperkumpasçı -dalaverci.. )

video :

Contenu Sponsorisé

MessagePosté le: Aujourd’hui à 05:58

Armenian on web Index du Forum -> D'hier à nos jours - Երեկ և այսօր - Dünden bugüne -> Haut-Karabagh (Լեռնային Ղարաբաղ) Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Page 1 sur 1
Sauter vers:  

Portail | Index | Créer un forum | Forum gratuit d’entraide | Annuaire des forums gratuits | Signaler une violation | Conditions générales d'utilisation
phpBB
Template by BMan1
Traduction par : phpBB-fr.com