Welcome Guest: S’enregistrer | Connexion

FAQ| Rechercher| Membres| Groupes

Ermeni yazar ve soykırım bilimcisi, Güney Florida Üniversitesi'ne

Armenian on web Index du Forum -> News et articles - Լուրեր, Յօդուածներ - Haber ve makaleler -> Diaspora arménien - Սփիւռք - Ermeni diasporası
Sujet précédent :: Sujet suivant  
Auteur Message
guest
Super Membre
Super Membre

Point(s): 1 992
Moyenne de points: 2,66

MessagePosté le: Mar 31 Jan 2017 - 08:26
MessageSujet du message: Ermeni yazar ve soykırım bilimcisi, Güney Florida Üniversitesi'ne
Répondre en citant

Ermeni yazar ve soykırım bilimcisi, Güney Florida Üniversitesi'ne öğretim üyesi olarak davet edildi

Amerikalı Ermeni yazar, şair, soykırım bilimcisi Peter Balakian, davetli öğretim üyesi olarak Güney Florida Üniversitesi'nin bazı bölümlerinde ders verecek.

"The Armenian Weekly"nin haberine göre Balakian, aynı zamanda Üniversitenin laboratuvarında yapılan ve Ermenistan'daki en eski kiliselerin korunmasını hedefleyen dijital miras çalışmalarına da katılacak.

Güney Florida Üniversitesi'nin davetli öğretim üyeleri arasında, geçmişte birçok ünlü tarihçi, filozof, edebiyat bilimcisi ve şair yer aldı.

Peter Balakian'ın 7 şiir kitabı, 4 düzyazı ve 2 tercüme eseri vardır. 2016 yılında Amerikalı Ermeni yazar, şiir dalında Pulitzer Ödülüne layık görüldü.

http://www.ermenihaber.am

Publicité

MessagePosté le: Mar 31 Jan 2017 - 08:26
MessageSujet du message: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Armenian on web Index du Forum -> News et articles - Լուրեր, Յօդուածներ - Haber ve makaleler -> Diaspora arménien - Սփիւռք - Ermeni diasporası Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Page 1 sur 1
Sauter vers:  

Portail | Index | Créer un forum | Forum gratuit d’entraide | Annuaire des forums gratuits | Signaler une violation | Conditions générales d'utilisation
phpBB
Template by BMan1
Traduction par : phpBB-fr.com