Welcome Guest: S’enregistrer | Connexion

FAQ| Rechercher| Membres| Groupes

h(a)zerilerin EROTİK MEDYA STARI Mehriban Aliyeva: Cumhurbaşkanlığını

Armenian on web Index du Forum -> News et articles - Լուրեր, Յօդուածներ - Haber ve makaleler -> News en bref ... Օրուան կարճ լուրեր ... Güncel kısa haberler
Sujet précédent :: Sujet suivant  
Auteur Message
vahe2009
Modérateur Général
Modérateur Général

Point(s): 71 026
Moyenne de points: 2,85

MessagePosté le: Lun 27 Fév 2017 - 09:49
MessageSujet du message: h(a)zerilerin EROTİK MEDYA STARI Mehriban Aliyeva: Cumhurbaşkanlığını
Répondre en citant

h(a)zerilerin EROTİK MEDYA STARI Mehriban Aliyeva: Cumhurbaşkanlığını ŞİMDİLİK Düşünmüyorum demişşş

Mehriban Aliyeva: Cumhurbaşkanlığını düşünmüyorum

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev'in yarcımcısı olarak atadığı Mehriban Aliyeva, cumhurbaşkanlığı makamını düşünmediğini belirtti.

Rus televizyonuna konuşan Aliyeva konuyla ilgili sözlerini şöyle ifade etti: "Bu konuyu (Cumhurbaşkanlık makamını) düşünmedim ve düşünmüyorum. Azerbaycan'ın ve halkın çıkarlarını koruyacağım. Bu da Azerbaycan halkı için en güzel iş. Dolayısıyla bugün durum böyle. Gelecekte ne olacak diye tahminde bulunmak ise kesinlikle verimsiz bir meşguliyet."

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev eşi Mehriban Aliyeva ile birlikte Londra’daki Buckingham Sarayı’nda.

'ÜLKENE DEĞİL, İKTİDARINA MUHALİF OLABİLİRSİN'

Muhalefetin eleştiri politikasını da eleştiren Aliyeva konuyla ilgili şunları ifade etti: "Ben sağlıklı, yapıcı eleştirileri dinlemeye hazırım. İktidara muhalif olabilirsin, fakat kendi ülkene muhalif olmamak lazım. En korkunç olanı da budur."

'SOSYAL SORUNLARIN ÇÖZÜMÜYLE UĞRAŞACAĞIM'

Aliyeva, ülkesinde başlıca olarak sosyal sorunların çözümüyle uğracaşağını anlatarak, "Öncelikle, az gelirli vatandaşların sorunları. Devlet görevinde çalışırken insanlığı korumak lazım. En korkunç olanı ise vurdumduymazlık ve ilgisizlik" dedi.

'RUS DİLİ ÜLKEMİZİN ZENGİNLİKLERİNDNE BİRİ'

Rusya'dan Mehriban Aliyeva'ya, yeni görevinden dolayı tebrik mesajları
Bazı eski Sovyet cumhuriyetlerinde Rus diline az ilginin gösterildiğini eleştiren Aliyeva şöyle dedi: "Biz ailede hem Rusça hem de Azerice konuşuyoruz. Her iki dili kullanıyoruz. Bu ülkemizin zenginliklerinden biri. Ne yazık ki bir çok eski Sovyet cumhuriyetlerinde durum tamamen farklı. Tuhaf olanı da şudur ki bazı ülkelerin yönetimi bunun kötü bir eğilim olduğunu anlamıyor."

Aliyeva, "Siyaset sadece erkeklerin işi değil" ifadeleri kullandı.

https://tr.sputniknews.com/dunya/201702271027395287-mehriban-aliyevan-cumhurbaskanligi/

Publicité

MessagePosté le: Lun 27 Fév 2017 - 09:49
MessageSujet du message: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Armenian on web Index du Forum -> News et articles - Լուրեր, Յօդուածներ - Haber ve makaleler -> News en bref ... Օրուան կարճ լուրեր ... Güncel kısa haberler Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Page 1 sur 1
Sauter vers:  

Portail | Index | Créer un forum | Forum gratuit d’entraide | Annuaire des forums gratuits | Signaler une violation | Conditions générales d'utilisation
phpBB
Template by BMan1
Traduction par : phpBB-fr.com