Welcome Guest: S’enregistrer | Connexion

FAQ| Rechercher| Membres| Groupes

Tolga Karel soru yağmuruna tuttu

Armenian on web Index du Forum -> D'hier à nos jours - Երեկ և այսօր - Dünden bugüne -> Hamshen - Համշենի - Hemşin
Sujet précédent :: Sujet suivant  
Auteur Message
guest
Super Membre
Super Membre

Point(s): 2 782
Moyenne de points: 2,67

MessagePosté le: Jeu 11 Mai 2017 - 08:41
MessageSujet du message: Tolga Karel soru yağmuruna tuttu
Répondre en citant

Tolga Karel soru yağmuruna tuttu

Oyuncu Tolga Karel, aradığı hayatı Türkiye'de bulamayınca tercihini Amerika'dan yana kullanmış ve burada kendisine yeni bir hayat kurmuştu.

Sarah ile mutlu bir yuva kuran ve Türkiye’de yaşadığı sorunları geride bırakan Tolga Karel eşiyle birlikte çekilmiş bir karesini sosyal medya hesabından paylaştı ve altına pek çok soru yazdı. ‘Her şey nasıl başladı?’ diyerek sorularına başlayan Karel iletisinde şu soruları paylaştı: “Benim karım… Peki neden bu kadın benim karımdı? Neden biz bir Aile olduk? Neden bana bir Müslüman olmama rağmen sahip çıktılar? Çünkü o beni ben olduğum için sevdi mi? Servetim kimliğim için değil beni ben olduğum için neden sevdiler? Neden bana sahip çıktılar?”

TAKİPÇİLERİ ELEŞTİRDİ

Karel’in bu paylaşımının altına gelen yorumlar oyuncunun Türkiye’de de sahipsiz olmadığını ve kullandığı ifadelerin kendisini küçük düşürdüğünü söylerken, ‘Kafamda deli sorular’ şeklinde bir yorum da Tolga Karel’in bu bol sorulu paylaşımına esprili bir gönderme oldu.

http://www.sozcu.com.tr/hayatim/magazin-haberleri/tolga-karel-soru-yagmuruna-tuttu/

Publicité

MessagePosté le: Jeu 11 Mai 2017 - 08:41
MessageSujet du message: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Armenian on web Index du Forum -> D'hier à nos jours - Երեկ և այսօր - Dünden bugüne -> Hamshen - Համշենի - Hemşin Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Page 1 sur 1
Sauter vers:  

Portail | Index | Créer un forum | Forum gratuit d’entraide | Annuaire des forums gratuits | Signaler une violation | Conditions générales d'utilisation
phpBB
Template by BMan1
Traduction par : phpBB-fr.com