Welcome Guest: S’enregistrer | Connexion

FAQ| Rechercher| Membres| Groupes

Resimlerin buyumesi!

Armenian on web Index du Forum -> Entraides - Yardım -> Informatique
Sujet précédent :: Sujet suivant  
Auteur Message
apans
Modérateur
Modérateur

Point(s): 8 946
Moyenne de points: 2,04

MessagePosté le: Jeu 5 Avr 2012 - 18:11
MessageSujet du message: Resimlerin buyumesi!
Répondre en citant

mafilou can parev,

Önce var olan resimlerimin virusun/lerin girmesinden dolayi, bildigin gibi resimlerin de orijinalleri silindi, ben Milliyet Blog'dan tekrar resimleri enregistre yaptim, ama boyutlari ufak, a$agidakileri denememe ragmen buyutemedim. Bazilarinda ise sadece linki verdi.

Hangigisini kullanayim ki buyuk boy olsun, bazen car$af gibi buyuk olurdu, $imdi de kuçuk çikiyir, anlamadim gitti vesselam.

Saygilarimla.

..........................

[IMG=http://img35.imageshack.us/img35/954/120pxerevandavidsasunsk.jpg][/IMG]

<script src='http://img35.imageshack.us/shareable/?i=120pxerevandavidsasunsk.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>
</noscript>

http://imageshack.us/photo/my-images/35/120pxerevandavidsasunsk.jpg/

http://img35.imageshack.us/img35/954/120pxerevandavidsasunsk.jpg

Publicité

MessagePosté le: Jeu 5 Avr 2012 - 18:11
MessageSujet du message: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
mafilou
Administrateur
Administrateur

Point(s): 41 691
Moyenne de points: 3,05

MessagePosté le: Sam 7 Avr 2012 - 20:28
Répondre en citant

Selam apans can
Bu linklerdeki resimleri büyütürsen net olmaz.
Orjinalini bulman gerekecek ...

apans
Modérateur
Modérateur

MessagePosté le: Sam 7 Avr 2012 - 23:59
Répondre en citant

mafilou can parev,

orıgınali normalman, Ermenistan resimlerinde çıkması gerekirdi, o kadar aramama rağmen bulamadım. David'in resmiydi. Ermenistan resıimerınde çıkması gerekirdi, hem Ermenistan da hemde Google den aradım bulamadım, hayret bir şey. Ben Ermenistan resimlerinden almıştım. Veya öyle hatırlıyorum.

oğlumun verdiği portable da çalışmıyor, şimdi onda da İnternete giremiyorum. Daha bakamadı, bugun ve yarın çalışıyor.

Sevgiler, iyi bayramlar...

mafilou
Administrateur
Administrateur

MessagePosté le: Lun 9 Avr 2012 - 21:50
Répondre en citant

Aradigin bumuydu ?

Kuyruk kismi içi de bir rivayet vardir, sen birsey çikarabildin mi? Wink

apans
Modérateur
Modérateur

MessagePosté le: Dim 15 Avr 2012 - 16:27
Répondre en citant

Dost insan mafilou parev,

Evet ilk aradigim resim birincisiydi, ama ikincisi daha guzel.

Sana yazdiktan sonra aklima geldi, biliyorsun tum resimler sende var aslinda, sende sakli olan yazilarimda.

Bir de bana bir mesaj geldi, bir anlam veremedim. Benim blogumu satiliga mi çikardilar. Eger o kadar para veren varsa ben sattim gitti vallah anasini satayim.

Buyuk resim icin nesilden nesile gelen, soz, bir canavari oldurmesi miydi?

Resimleri bir deneyeyim.

Te$ekkurler.
............................

Statistics Summary for 'ismim).blog.co.uk
ismim.blog.co.uk has global alexa traffic rank of 10,369, this rank means that this website gets lots of visitors. This site is relatively popular among users in the India. It gets 41.1% from India. This site is estimated worth $15,148USD. This site has a low Pagerank(0/10). It has 25,948 backlinks. It's good for seo website. O.blog.co.uk has 17% seo score.
………………………………………………………………………………………………………..
'ismim).blog.co.uk İstatistik Özeti

ismim.blog.co.uk 10,369 genel Alexa trafik sıralaması HAS, bu rütbe Bu sitede birçok ziyaretçiyi alır Yani kümeleme demektir. Bu site Nispeten Hindistan'da kullanıcıları arasında popüler. Bu, Hindistan% 41.1 alır. Bu site $ $ 15,148 Degeri edilir. Bu site düşük PageRank (0/10) HAS. Bu 25,948 backlinks Has. Bu seo web sitesi için iyi. O.blog.co.uk% 17 seo skoru HAS.
…………………………………………………………………………………………….

Résumé statistique pour 'ismim).blog.co.uk

ismim.blog.co.uk a mondiale Alexa Traffic Rank de 10369, ce rang signifie que ce site reçoit beaucoup de visiteurs. Ce site est relativement populaire parmi les utilisateurs de l'Inde. Il obtient 41,1% de l'Inde. Ce site est estimée la valeur 15148 $ US. Ce site a un PageRank faible (0/10). Il a 25,948 backlinks. C'est bon pour le site web seo. O.blog.co.uk a 17% score de référencement.
………………………………………………………………………….
Review of 'ismim).blog.co.uk
ismim.blog.co.uk is ranked 9,614 in the world (among the 30 million domains), a low rank means that this website gets lots of visitors. This site is relatively popular among users in the India. It gets 41.4% from India. This site is estimated worth $16,024USD. This site has a low Pagerank(0/10). It has 25,948 backlinks. It's good for seo website. O.blog.co.uk has 17% seo score. O.blog.co.uk is safe and can be available by children, contains no malicious software and is not used for phishing.
We have some recommendations for your site
……………………………………………………..

ismim.blog.co.uk Gözden

'ismim).blog.co.uk dünya (30 milyon alanları arasında) 9614 sıralandığını, düşük bir rütbe Bu sitede birçok ziyaretçiyi alır demektir. Bu site Hindistan'da kullanıcıları arasında oldukça popüler. Bu, Hindistan% 41.4 alır. Bu site 16.024 $ USD tutarında tahmin edilmektedir. Bu site düşük bir PageRank (0/10) sahiptir. Bu 25.948 backlinks vardır. Bu seo web sitesi için iyi. Ohannes.blog.co.uk% 17 seo puanı vardır. O.blog.co.uk güvenlidir ve çocuklar tarafından kullanılabilir olabilir, kötü amaçlı yazılım içeren ve phishing için kullanılmaz.

Biz siteniz için bazı öneriler var

…………………………………………………………………………………………
Examen des ismim.blog.co.uk

ismim.blog.co.uk est classé 9614 dans le monde (parmi les 30 millions de domaines), un faible rang signifie que ce site reçoit beaucoup de visiteurs. Ce site est relativement populaire parmi les utilisateurs de l'Inde. Il obtient 41,4% de l'Inde. Ce site est estimée la valeur 16024 $ US. Ce site a un PageRank faible (0/10). Il a 25,948 backlinks. C'est bon pour le site web seo. O.blog.co.uk a 17% score de référencement. O.blog.co.uk est sûr et peut être disponible par les enfants, ne contient pas de logiciels malveillants et n'est pas utilisé pour du phishing.

Nous avons quelques recommandations pour votre site
…………………………………………………………………………………………………………….
http://www.webstatsdomain.com/domains/ismim.blog.co.uk/
……………………………………………………………………………………………….
http://www.webstatsdomain.com/tags/osag hay/

Dernière édition par apans le Dim 15 Avr 2012 - 21:23; édité 1 fois
mafilou
Administrateur
Administrateur

MessagePosté le: Dim 15 Avr 2012 - 19:47
Répondre en citant

15$ veriyorlar senin bloga apans can ...
Geçen sene ben forumu estime yaptirmistim 500€ çikarttilar.

Büyük resimdeki kuyruk kismina ve sokumuna dikkat et bakalim ne çikaracaksin ... Wink

apans
Modérateur
Modérateur

MessagePosté le: Dim 15 Avr 2012 - 21:18
Répondre en citant

15 dolar mi ediyormu$, vah verdigim emeklere.

Kuyruk kismi içi de bir rivayet vardir, sen birsey çikarabildin mi?

Bir$ey çikartamadim, bu konuda hangi rivayet var bilmiyorum. Ak mi anlatmak istiyor.

mafilou
Administrateur
Administrateur

MessagePosté le: Lun 16 Avr 2012 - 14:59
Répondre en citant

Bir adam, yari beline kadar .... Wink

apans
Modérateur
Modérateur

MessagePosté le: Jeu 19 Avr 2012 - 23:17
Répondre en citant

mafilou can parev,

Pc'ye Sans fil Herkules, Cle Wifi USB aldık, şimdi çalışıyor, ama, "Envoyer une images'ı" tıkladığım zaman, hemen yanında "Aucun fichier choisi" yazıyor, sistem izin vermiyor, büyük PC'de. ama portable'da bir sorun yok tabiki, ayarlamak mı gerekiyor, acaba? Nasıl bir ayar ister onu bilmiyorum.

İkincisi ise, PC'nin hemen yanına iki tane elektrik fişi ile bir tane de İnternet prizi konmuş, normalman prize taktığımız zaman çalışması gerekirdi. niçin çalışmadığını ise tesadüfen öğrendik. bu prizleri yapan veya başka birisi 3 batımana da giden internet kablolarını kesmişleri onun için çalışmamış iyimi, görüyormusun sen bu affedersin ama pezevenkleri, dünyanın parası gidiyor, o kablolar için ve itin biri tüm kabloları kesiyor. Maire bir mektup yazmalı, ama nasıl bir mektup bilmiyorum. Bizim Maire de değişti, ve çok para aldığı hakkında duyumlar var, bıraktığı kişiye, rum veya hırya olması gerekir.

Ne paralar dönüyor, görüyormusun, burada olmaz diyorsun ama ne numaralar dönüyor...

mafilou
Administrateur
Administrateur

MessagePosté le: Mer 25 Avr 2012 - 23:59
Répondre en citant

apans can
"envoyer une image" çiktiginda resmin oldugu dosyayi göstermen lazim. "C" nin içindekini gösterir PC ama resmileri baska bir yere koymussan parcourir yapip o dosyayi açman ve resmi üzerine tiklaman gerekir.
PC'lerinin çalistigina sevindim.

apans
Modérateur
Modérateur

MessagePosté le: Dim 29 Avr 2012 - 20:01
Répondre en citant

Sevgili mafilou can parev,

Resimler o kadar iç içe geçmi$ ki, aradigim resmi 1 saat olsada bulamiyorum. Bir enregistre yapmak istiyorum diyelim, o sayfada ne varsa hepsi ayni dosyaya giriyor, ondan sonra araki bulasin. Bir de disk-dur'e yukluyorum, ara babam ara bulabilirsen. Mecburen MB'deki resmi aliyorum o da kenarlarinda bo$luk oluyor. Ne yapalim benim kaderim de buymu$ i$te dostlar. Bir resimlerle ugra$iyorum, bir yazilarla, kitaplarla, $imdi de Ermenice dersleri aliyorum, bibliotheque'den buldum, onu da kopyaladim, $imdi her zaman elimde ama, cok zor. CD ne kitap ver ne de bir aciklama, Ermenice bilmen gerek ki cevaplayabilesin...

Saygilarimla...

mafilou
Administrateur
Administrateur

MessagePosté le: Dim 29 Avr 2012 - 21:03
Répondre en citant

apans can, resimlerini çesitlerine göre dosyalara yerlestir, sonra istedigin dosyayi gösterirsin çikar, daha çabuk olur?
Ermenice dersler için de kolay gelsin, ögrenmenin yasi yok derler ... Wink

Contenu Sponsorisé

MessagePosté le: Aujourd’hui à 09:15

Armenian on web Index du Forum -> Entraides - Yardım -> Informatique Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Page 1 sur 1
Sauter vers:  

Portail | Index | Créer un forum | Forum gratuit d’entraide | Annuaire des forums gratuits | Signaler une violation | Conditions générales d'utilisation
phpBB
Template by BMan1
Traduction par : phpBB-fr.com