Welcome Guest: Register | Log in

FAQ| Search| Memberlist| Usergroups

Türk boksör Ermeni rakibine yenildi

Post new topic   Reply to topic
Armenian on web Forum Index -> News et articles - Լուրեր, Յօդուածներ - Haber ve makaleler -> Sport - Մարզական -> Boxe - boks - բռնցքամարտ
Previous topic :: Next topic  
Author Message
vahe2009
Modérateur Général
Modérateur Général

Point(s): 77,469
Moyenne de points: 2.84

PostPosted: Wed 7 Aug 2013 - 08:46
PostPost subject: Türk boksör Ermeni rakibine yenildi
Reply with quote

Acıdım Dacikler,Kars; Ermeniye Yenilen Boksör Dığayı Sanki Şampiyonmuş Gibi Bağırlarına Bastılar ...

Tuğrulhan Erdemir, memleketinde karşılandı.

Havalimanında ailesi ile antrenörleri Vedat Demirkol ve Kıvanç Buru tarafından çiçeklerle karşılanan Erdemir, gazetecilere yaptığı açıklamada, başarısından dolayı gururlu ve mutlu olduğunu söyledi. İrlanda'da Türkiye'yi en iyi şekilde temsil etmek için gayret gösterdiğini ifade eden Erdemir, "2 senedir üst üste Türkiye şampiyonu oluyordum. Bu sene de ülkemi İrlanda'da temsil ettim. Rakibimle iyi bir şekilde dövüştüm, usanmadan çarpıştım ama hakkımı yediler" ( !!!) dedi. Erdemir, seneye Avrupa şampiyonu olmayı hedeflediğine değinerek, "Hocalarıma teşekkür ediyordum. Gururluyum, mutluyum. İstiklal Marşı'mız okutmak için çok çalıştım ama olmadı" diye konuştu.

Demirkol da Erdemir ile 50 kiloda Necat Ekinci'nin de şampiyonaya katıldığını ancak ikinci turda Ermeni rakibine yenilerek şampiyonadan elendiğini kaydetti. Erdemir'in ise finale kadar yükseldiğini, iyi bir maç çıkarmasına rağmen Avrupa ikincisi olduğunu anlatan Demirkol, "Bu bizim için büyük bir başarı, emeği geçen herkese çok teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

http://www.hurriyet.com.tr/spor/digersporlar/24467805.asp

http://www.karsmanset.com/haber/karsli-boksorler-altinla-donduler-16732.htm

..
Bu kadar para ile bu sonuçlar başarısızlıktı be...

Acıdım Dacikler,Kars;Ermeniye Yenilen Boksör Dığayı Sanki Şampiyonmuş Gibi Bağırlarına Bastılar ... Haber H(Z)urriyet

Back to top
Publicité

PostPosted: Wed 7 Aug 2013 - 08:46
PostPost subject: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Back to top
Armenian on web Forum Index -> News et articles - Լուրեր, Յօդուածներ - Haber ve makaleler -> Sport - Մարզական -> Boxe - boks - բռնցքամարտ
All times are GMT + 1 Hour
Post new topic   Reply to topic
Page 1 of 1
Jump to:  

Portal | Index | Create a forum | Free support forum | Free forums directory | Report a violation | Cookies | Charte | Conditions générales d'utilisation
phpBB
Template by BMan1