Welcome Guest: S’enregistrer | Connexion

FAQ| Rechercher| Membres| Groupes

Sabah Brothers

Armenian on web Index du Forum -> D'hier à nos jours - Երեկ և այսօր - Dünden bugüne -> Suryani – Assyrien, Keldani – Chaldéen, Araméen, Suryoyo Aller à la page: <  1, 2
Sujet précédent :: Sujet suivant  
Auteur Message
vahe2009

MessagePosté le: Ven 24 Juin 2016 - 08:40
MessageSujet du message: Sabah Brothers
Répondre en citant

Revue du message précédent :

Coşkun Sabah intihardan vazgeçti

Eşi Ceyda Sabah'la boşanma davaları sorulan ünlü şarkıcı Coşkun Sabah tek isteğinin Etiler'deki evi olduğunu söyledi.“Eşimden ayrılırsam intiharı bile düşünürüm” diyen Coşkun Sabah, fikir değiştirdi. Sanatçı, “Güzel bir ailem ve çocuklarım var onlar için yaşamalıyım” dedi.

Takvim'in haberine göre Engelsiz Yaşam Vakfı, Türk Kızılayı ve Yıldız Teknik Üniversitesi işbirliği ile düzenlenen iftar yemeğinde üniversite gençlerine ve Down Sendromlu Çocuklar'a yardım eli uzandı. Suzan Kardeş-Coşkun Sabah düeti ise gecenin en renkli görüntüsüydü.

Sahne öncesi basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Sabah'a son günlerde Gündem olan eşi Ceyda Hanım'la boşanma davaları soruldu.

TEK İSTEĞİ EVİ

Bir dönem "Ayrılırsak intihar etmeyi bile düşünürüm" sözleriyle olay yaratan Coşkun Sabah, bu kez daha ılımlı konuştu. Ünlü sanatçı "Onlar boş düşüncelermiş. Oturdum kendi kendime düşündüm. Güzel bir ailem ve çocuklarım var. Onlar için yaşamalıyım. Eğer boşanırsam tek istediğim Etiler'deki evin bende kalması. Çok anım var o evde" dedi.

http://www.haberturk.com/magazin/magazin/haber/1258235-coskun-sabah-intihardan-vazgecti
Publicité

MessagePosté le: Ven 24 Juin 2016 - 08:40
MessageSujet du message: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
vahe2009
Modérateur Général
Modérateur Général

Point(s): 73 268
Moyenne de points: 2,85

MessagePosté le: Dim 10 Juil 2016 - 12:52
Répondre en citant

http://www.hurriyet.com.tr/coskun-sabah-evliligimi-kurtarmaya-calisiyorum-40138215

vahe2009
Modérateur Général
Modérateur Général

MessagePosté le: Dim 11 Sep 2016 - 09:52
Répondre en citant

guest
Super Membre
Super Membre

Point(s): 4 066
Moyenne de points: 2,68

MessagePosté le: Mar 28 Mar 2017 - 19:30
Répondre en citant

Ece Erken Coşkun Sabah'ın boşanmasını bekliyor

Ece Erken, şarkıcı Coşkun Sabah'ın eşinden boşanmasını dört gözle bekliyor. Çünkü Erken, çiftin boşanmasının ardından Sabah'ın Bodrum'daki yazlığının sahibi olacak.

Ece Erken'in satılığa çıkardığı Çeşme'deki evine talip çıktı. Sunucu, evini birkaç güne satacak. Bu arada Erken rotasını Bodrum'a çevirdi ve Coşkun Sabah'ın Torba'daki yazlığına talip oldu. Fiyatta anlaşma yapıldı.

Coşkun Sabah'ın evi Ece Erken'e satabilmesi için eşi Ceyda Sabah'la boşanması gerekiyor. Boşanma sonrası mal paylaşımı yapılacak ve ev kime kalırsa kalsın, yeni sahibi Erken olacak. Bu nedenle de Ece Erken davayı bekliyor.

Ece Erken, yeni evi için 1 milyon 300 bin lira ödeyecek. Yeni komşusu Demet Akalın olacak.

http://www.turkiyegundemi.com/haber/ece-erken-coskun-sabahin-bosanmasini-bekliyor/46047?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

vahe2009
Modérateur Général
Modérateur Général

MessagePosté le: Ven 19 Mai 2017 - 07:12
Répondre en citant

Coşkun Sabah ilk kez konuştu

1995'te Türkiye ikinci güzeli seçilen Ceyda Sabah, 20 yıllık eşi Coşkun Sabah'ın telefonuna geldiği iddia edilen aşk mesajları yüzünden boşanma davası açmıştı. Sabah, boşanmak istemese de uzayan davası sürecine rağmen çift geçtiğimiz hafta boşandı. Eşine 4.5 milyon TL tazminat ödeyen Sabah, ilk kez konuştu.Ceyda Sabah'a boşanma tazminatı olarak 4 daire, 1 dükkan, 2.2 milyon lira veren Coşkun Sabah, ilk kez konuştu.

GÖNLÜMDEN KOPTU

Hürriyet’in haberine göre, Sabah, “Biliyorsunuz, anlaşmalı olarak ayrıldık. Mahkeme “Sen suçlusun, al sana ceza” falan demedi. Tazminat benim gönlümden koptu, kendi isteğimle veriyorum. Bugüne kadar çok şükür iyi kazandım.

DÜKKAN SATAR ÖDERİM

“Parayı nasıl ödeyeceksiniz, zorlan-mayacak mısınız?” diye soruyorlar ama bende mal çok, neden dert ettiler ki? Bir daire ve bir dükkan satıp ödeyeceğim. Dediğim gibi gönlümden kopan para bu, sorun yok.” dedi.

http://www.sozcu.com.tr/hayatim/magazin-haberleri/coskun-sabah-ilk-kez-konustu/

guest
Super Membre
Super Membre

MessagePosté le: Ven 9 Mar 2018 - 12:14
Répondre en citant

MESAM'ın yeni kayyumu Coşkun Sabah oldu

Kültür Bakanlığı tarafından Türkiye Musiki Eser Sahipleri Meslek Birliği’ne (MESAM) kayyum olarak atanan yönetim kurulu üyeleri arasından seçilen Yavuz Bingöl'ün istifa etmesinin ardından yerine Coşkun Sabah getirildi.Sabah, kararı sosyal medya hesabı Twitter'da "Kültür Bakanlığımız tarafından MESAM’a yönetime kayyum atandım, tüm Coşkun Sabah sevenlerine duyurmak istedim, dün itibarı ile yönetim bize geçti" diyerek duyurdu.

Kültür ve Turizm Bakanlığı, yaptığı incelemeler neticesinde Türkiye Musiki Eser Sahipleri Meslek Birliği’ne (MESAM) yeni bir yönetim atamıştı. MESAM’da Arif Sağ başkanlığındaki yönetime işten el çektirilerek yerlerine Yavuz Bingöl, Recep Ergül, Polat Yağcı, İpek Açar, Turhan Taşan, Fuat Güner ve Coşkun Sabah üye olarak atanmıştı.

https://tr.sputniknews.com/turkiye/201803091032563346-mesam-kayyum-coskun-sabah/

guest
Super Membre
Super Membre

MessagePosté le: Dim 18 Mar 2018 - 07:06
Répondre en citant

- 65 yaşındasınız ama hiç göstermiyorsunuz...

Bende bir tılsım var, Allah tarafından verilmiş. 65 benim nüfus kağıdı yaşım, normal yaşım 50. 30 senedir anti-age programı içerisinde yaşıyorum. Her sene kan değerlerim alınır, yurt dışına gider gelirim. Eksik vitaminler yerine konur. Hücre DNA’sını koruyan tedaviler uygulanır. Her ay sağlığıma 4 bin lira harcarım. Alkol ve sigara da yok."

https://odatv.com/yetkim-olsa-twitteri-yasaklarim-18031823.html

guest
Super Membre
Super Membre

MessagePosté le: Mar 27 Mar 2018 - 19:23
Répondre en citant

Coşkun Sabah ikinci kez boşandı

MESAM’ın başkanlığına atanan udi sanatçı Coşkun Sabah ile 1995 eski Türkiye güzeli Ceyda Sabah ikinci kez “anlaşmalı” boşandı. Mahkeme Coşkun Sabah’ın boşandığı eşi Ceyda Sabah’a aylık 5 bin lira, iki çocuğuna ise 3’er bin lira iştirak nafakası ödemesine hükmetti. Ceyda Sabah’ın ne kadar tazminat alacağı ise açıklanmadı.

PROTOKOLDE BİRKAÇ DEĞİŞİKLİK YAPILDI

Coşkun Sabah temyiz aşamasında davaya itiraz edip eşinden boşanmak istemediğini söyleyince dava İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi’nce bozulup davanın anlaşmalı değil çekişmeli boşanma olarak görülmesi için mahkemesine gelmişti.
İstanbul Aile Mahkemesi’nde dün görülen davaya taraflar avukatları ile birlikte katıldı. Gizli görülen duruşma 14.30’da başladı ve yaklaşık bir saat sürdü.
Duruşmanın ardından taraflar birbirleriyle konuşmadı. Coşkun Sabah soruları yanıtsız bırakarak “Hiçbir konuda konuşmak istemiyorum” dedi. Ceyda Sabah ise, “Nihayet bitti. Protokol değişti. Birkaç maddeyi değiştirdi. Şimdi boşandık. Karşı taraf davadan vazgeçmişti. Ama şimdi boşandık. 15 gün itiraz süreci var. Tazminat konularına girmek istemiyorum” dedi.
Mahkemeye sunulan protokole göre iki çocuğun velayeti anneye verildi. Ayrıca Coşkun Sabah’ın boşandığı eşine aylık 5 bin lira nafaka ile iki çocuğuna 3’er bin lira iştirak nafakası ödemesine karar verildi. Ceyda Sabah’ın ne kadar tazminat alacağı açıklanmazken Coşkun Sabah’ın birkaç taşınmazı boşandığı eşine devredeceği öğrenildi.

Coşkun Sabah ikinci kez boşandı

İTİRAZ ÜZERİNE İSTİNAF MAHKEMESİNE GİTMİŞTİ

Coşkun Sabah ile Ceyda Sabah geçen yıl anlaşmalı boşanmıştı. Ceyda Sabah’ın dava dilekçesindeki iddialara göre Ceyda Sabah boşanmak için eşinden 2 milyon lira tazminat ve çocukları ile kendisi için aylık 20 bin lira nafaka istemişti. Coşkun Sabah anlaşmalı boşanma davasının ardından davayı temyiz etti ve “Boşanmak istemiyorum” dedi. Coşkun Sabah’ın boşanmaktan vazgeçmesi üzerine dava dosyası İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi’ne (İstinaf Mahkemesi) taşındı. İstinaf Mahkemesi de Coşkun Sabah’ın itirazı üzerine davanın anlaşmalı değil çekişmeli olarak yeniden görülmesi için dava dosyasını mahkemeye iade etti. Ancak çekişmeli görülecek dava öncesi tarafların avukatları yine bir araya geldi ve davanın yeniden anlaşmalı olması için yeni bir protokol imzalandı. Boşanma Protokolü’nde birkaç maddede değişiklik yapıldı. Taraflar ikinci kez anlaşmalı olarak boşandı.

http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/magazin/coskun-sabah-bosandi-40785915

Contenu Sponsorisé

MessagePosté le: Aujourd’hui à 09:18

Armenian on web Index du Forum -> D'hier à nos jours - Երեկ և այսօր - Dünden bugüne -> Suryani – Assyrien, Keldani – Chaldéen, Araméen, Suryoyo Toutes les heures sont au format GMT + 1 Heure
Page 2 sur 2
Sauter vers:  

Portail | Index | Créer un forum | Forum gratuit d’entraide | Annuaire des forums gratuits | Signaler une violation | Conditions générales d'utilisation
phpBB
Template by BMan1
Traduction par : phpBB-fr.com