Welcome Guest: Register | Log in

FAQ| Search| Memberlist| Usergroups

Merhaba Yoldaşlar

Post new topic   Reply to topic
Armenian on web Forum Index -> Communauté -> Présentation - Ծանօթանանք - Tanışalım
Previous topic :: Next topic  
Author Message
Zohrab Sarkisyan
Nouveau membre
Nouveau membre

Point(s): 12
Moyenne de points: 1.71

PostPosted: Thu 10 Aug 2017 - 12:42
PostPost subject: Merhaba Yoldaşlar
Reply with quote

Türkiye den katılıyorum...türkiye deki ulusalcı-sol geleneği zamanla red etmiş...enternasyonalist bir zihinle bütün ezilen halkların mücadelelerini sahiplenmiş biri olarak...sevgili ermeni devrimci kardeşlerimi ve ermeni halkına çok büyük saygı duyuyorum...

bu noktada insan kendini de sorguluyor...kimliğini sorguluyor...bu noktada benim kendi soyismim Türkçe bir isme araştırdığım kadarıyla denk gelmiyor...zamanla araştırdım...Ermenice kökenli olduğunu düşündüğüm bir soyismim olduğunu düşünüyorum...

bu noktada Ermenice soyisimler noktasında bana yardımcı olabilecek bir arkadaş var mıdır??...adımı ve soyismimi net ortamlarına yazmam...bu noktada yardımcı olacak kişi özel mesajdan yardımcı olursa sevinirim...

Not:Zohrab Sarkisyan ASALA lı bir devrimci militanın ismidir...

Back to top
Publicité

PostPosted: Thu 10 Aug 2017 - 12:42
PostPost subject: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Back to top
mafilou
Administrateur
Administrateur

Point(s): 45,367
Moyenne de points: 3.01

PostPosted: Fri 11 Aug 2017 - 00:11
PostPost subject: Merhaba Yoldaşlar
Reply with quote

Parev Zohrab Sarkisyan,
Aramiza hosgeldin, umarim sorularina gereken cevabi bulabilirsin.
'pm' ile yazarsan fikrimi esirgemem; forumda senin durumun baska arkadaslara da yardimci olabileceginden, kisisellik disi açiklamalari ortak alanda baylasima açarsan daha yararli olur derim.
Kolay gelsin.

Back to top
Armenian on web Forum Index -> Communauté -> Présentation - Ծանօթանանք - Tanışalım All times are GMT + 1 Hour
Post new topic   Reply to topic
Page 1 of 1
Jump to:  

Portal | Index | Create a forum | Free support forum | Free forums directory | Report a violation | Cookies | Charte | Conditions générales d'utilisation
phpBB
Template by BMan1