Welcome Guest: Register | Log in

FAQ| Search| Memberlist| Usergroups

İdda :Kılıçdaroğlunun Annesi Yemüş Hanım Ermeni Asıllıdır

Post new topic   Reply to topic
Armenian on web Forum Index -> Communauté -> Akrabamı arıyorum - Ծնողքս կը փնտռեմ - Cherche mes parents - I am looking for my parents Goto page: <  1, 2, 3, 4
Previous topic :: Next topic  
Author Message
guest

PostPosted: Thu 17 Nov 2016 - 19:13
PostPost subject: İdda :Kılıçdaroğlunun Annesi Yemüş Hanım Ermeni Asıllıdır
Reply with quote

Previous post review:

Özgür Özel o Meclis çalışanının bilgisayarını söktü ve...

Meclis Genel Kurulu, tarihinde görülmedik şekilde bir sosyal medya krizine sahne oldu.Meclis Genel Kurulu, tarihinde görülmedik şekilde bir sosyal medya krizine sahne oldu. TBMM Kanun Kararlar Müdürlüğünde çalışan bir personelin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na hakaretler içeren çok sayıda sosyal medya paylaşımı Genel Kurul çalışmalarının kilitlenmesine neden oldu.

Hürriyet'in haberine göre, CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, Meclis personeli B.T.’nin Twitter hesabından atılan tweetleri ilginç bir yöntemle Genel Kurul gündemine getirdi. Önceden personelin odasına giderek masaüstü bilgisayarının kasasını söken Özel, bilgisayarı Genel Kurulda yere bırakarak hesap sorulmasını istedi.Özel, B.T.’nin yanı sıra bu paylaşımlara sessiz kalan sıralı amirleri hakkında da soruşturma açılmasını istedi. Bu eylem üzerine şaşıran Meclis Başkanvekili Akif Hamzaçebi görüşmeye ara verdi. Hamzaçebi ve grup başkanvekilleri Başkanlık Divanının arkasındaki odada toplanarak olayla ilgili bilgi aldı ve krizi çözmeye çalıştı.

Meclis’in üst düzey bürokratları da odaya çağrıldı. İlk toplantıda sonuç alınamayınca Genel Kurula yeniden ara verildi ve ikinci toplantıya geçildi. Tartışma nedeniyle Meclis Genel Kurulu bir saati aşkın süredir çalışamıyor. Paylaşımları krize neden olan Meclis personelinin de hesabındaki tweetlere genel erişimi engellediği görüldü.

http://odatv.com/ozgur-ozel-o-meclis-calisaninin-bilgisayarini-soktu-ve...-1711161200.html
Back to top
Publicité

PostPosted: Thu 17 Nov 2016 - 19:13
PostPost subject: Publicité

PublicitéSupprimer les publicités ?
Back to top
guest
Super Membre
Super Membre

Point(s): 5,094
Moyenne de points: 2.66

PostPosted: Wed 30 Nov 2016 - 19:34
Reply with quote

http://odatv.com/kilicdarogludan-kardesi-hakkinda-kritik-karar-3011161200.html

Back to top
vahe2009
Modérateur Général
Modérateur Général

Point(s): 75,414
Moyenne de points: 2.85

PostPosted: Fri 30 Dec 2016 - 19:11
Reply with quote

Darbe girişiminin ardından yürüyüşleri ve açlık grevi kararıyla gündeme gelen CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun kardeşi Celal Kılıçdaroğlu, üye olduğu CHP'de disiplin kuruluna sevk edilince istifa ettiğini açıklamıştı.

Celal Kılıçdaroğlu, Twitter'daki hesabından AKP'ye üyelik için başvuracağını açıkladı. Yazılı bir açıklama yapan Celal Kılıçdaroğlu şu ifadeleri kullandı:

"Halkımıza ve yetkililere sesleniyorum. Bana sahip çıkılmalıydı. Bana ağabeyim Kemal Kılıçtaroğlu da sahip çıkmalıydı. Benim yaptığım, herkesin kendi evinin önünü temizlemesi kuralına uymaktan başka bir şey değil. AK Parti FETÖ’yu temizleyip atmak istiyor. Bu konuda CHP’den daha fazla yol aldı. CHP, FETÖ ile ilgili meselenin üstünü örtmeye kalkıyor ve ya divanın altına süpürüyor. Bu çıkış değil, kurtuluş değil. CHP’nin de ülkenin de faydasına değil bu. AK Parti, bir sürü eksik politikasına rağmen toplumda büyük bir karşılık buluyorsa bana kalırsa yanlış yapmışsa “yaptım”, yanılmışsa “yanıldım” demesinden ötürüdür. Bilinen odur ki yanlış yapmayan hiçbir şey yapmıyordur. Ben yaşadığım bölgede FETÖ yapılanmasına karşı bir itirazda bulundum. Üstelik içinde yer aldığım partiden, CHP’den başladım itiraza. Kişi olarak ben önce gözümdeki çapağı temizlemek istedim. Söke’den Didim’e yürüyüşümün, daha sonra açlık grevine yatışımın altında tam da bu yaklaşım vardır. Ben bu meselenin AK Parti veya CHP meselesinden öte bir şey olduğunu düşündüm. Ülkemizin kaderini olumlu anlamda belirlemeyle ilgili herkesin yapacağı bir şey olmalıdır diye düşünüyorum hala. FETÖ’nün Didim Belediyesi’nde nasıl yapılandığını, açtığı tahribatları, mevcut belediye başkanının bu amaçla buraya birtakım alavere dalaverelerle nasıl yerleştirildiğini, bu oyunun CHP’nin tepe noktalarından tezgâhlandığını biliyorum. Daha onlarcası yüzlercesi. FETÖ ile ilgili pek çok şey biliyorum. Bu konuda bana CHP’liler de dahil olmak üzere herkesin sahip çıkması gerekiyordu. FETÖ meselesinin, bu kirli örgütün ülkemizden silinip atılmasını samimi olarak istediğini düşündüğüm, bu konuda ortaya koyduğu tavrı samimi bulduğum AKP de bana sahip çıkmalıydı. Benim tavrım Türkiye’de örnek bir tavırdır. Çünkü ben “kral çıplak” diye bağırdım. Benim bu tavrımı Cumhurbaşkanı bile ciddiye almalıydı. Çünkü bas bas bağırıyorum. Ben de ülkemizin başına bela olan ve hala tehdit olmaya devam eden FETÖ ile ilgili bilgiler yalnızca Didim Belediyesi ve bu konuda gırtlağına kadar kire günaha batmış Deniz Atabay’la sınırlı değil. Açıkçası kırgınım. Küskünüm.Eğer duymayacaksanız dağlara, ovalara, sulara sesleneceğim. Kimse benden yılgınlık beklemesin.Ben FETO hayatımızdan silinip atılması konusunda AK Parti’yi daha samimi bulduğum için üye olacağım, kimse de beni yadırgamasın.Yetkililere ve kamuoyuna saygılarımla."

GÖKÇEK - KILIÇDAROĞLU İŞ BİRLİĞİ

Celal Kılıçdaroğlu bu açıklamasının ardından kendisini Twitter'da takip etmeye başlayan Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek için de bir video paylaştı. "Sayın başkanım Melih Gökçek, beni takiip ettiğiniz için teşekkür ediyorum" diyen Kılıçdaroğlu, Melih Gökçek'ten, "Sağolun Celal bey. İnşallah tanışır, yüzyüze de sohbet ederiz. İnanıyorum ki çok güzel sohbet olur" ifadelerini kullandı.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/turkiye/651816/Celal_Kilicdaroglu_-_Melih_Gokcek_isbirligi.html#

Back to top
vahe2009
Modérateur Général
Modérateur Général

PostPosted: Tue 3 Jan 2017 - 09:37
Reply with quote

http://odatv.com/kilicdarogluna-suikast-uyarisi-0301171200.html

Back to top
vahe2009
Modérateur Général
Modérateur Général

PostPosted: Sun 24 Dec 2017 - 19:13
Reply with quote

https://odatv.com/ulkuculer-kemal-kilicdaroglunu-nasil-dovdu-2312171200.html

Back to top
vahe2009
Modérateur Général
Modérateur Général

PostPosted: Sun 2 Sep 2018 - 09:25
Reply with quote

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun oğlu Kerem Kılıçdaroğlu, İncek'te gerçekleştirilen törenle Mine Alşan ile evlendi. Kılıçdaroğlu ailesinin mutlu gününe Muharrem İnce de katıldı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun oğlu Kerem Kılıçdaroğlu, 2009’dan beri birlikte olduğu kimyager Mine Alşan’la dünya evine girdi. Düğün, İncek’te Çankaya Belediyesi’ne ait Ahlatlıbel Atatürk Parkı içerisinde yer alan La Rossa Wedding’de sade bir nikah töreni ve ardından düzenlenen kokteylle gerçekleşti.

Muharrem İnce ve Kemal Kılıçdaroğlu düğünde bir araya geldi

Kerem Kılıçdaroğlu’nun düğününe Kılıçdaroğlu Ailesi ve yakınlarının yanı sıra CHP’nin 24 Haziran seçimlerindeki Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, CHP milletvekilleri, eski ve yeni Parti Meclisi üyeleri, Yüksek Disiplin Kurulu üyeleri ve eski parlamenterler de katıldı. Çiftin nikahını Çankaya Belediye Başkanı Alper Taşdelen kıyarken, Kerem Kılıçdaroğlu’nun nikah şahitliğini Altan Öymen, Murat Karayalçın ve Hikmet Çetin, Mine Alşan’ın şahitliğini ise Yılmaz Çapan yaptı.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/muharrem-ince-ve-kemal-kilicdaroglu-dugunde-bir-araya-geldi-40943663

Back to top
vahe2009
Modérateur Général
Modérateur Général

PostPosted: Mon 1 Oct 2018 - 04:16
Reply with quote

Kemal Kılıçdaroğlu’nun doğduğu ev yandı

Tunceli’de CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun evinin de içinde bulunduğu 3 ev yandı.Yangın, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun doğduğu yer olan Nazımiye ilçesine bağlı Ballıca köyünde meydana geldi.Edinilen bilgiye göre, Kılıçdaroğlu’na ait, doğduğu evinin arkasında köylülerce yakılan ateş, kuru otların tutuşmasına neden oldu.

Yangın kısa sürede evlere sirayet etti. Olayın itfaiye ekiplerine bildirilmesiyle Nazımiye Belediyesi’ne ait 2 itfaiye aracı bölge sevk edildi.

“ÇIKAN YANGIN BÜYÜKTÜ”

Nazımiye Belediye Başkanı CHP’li Cafer Kırmızıçiçek, “Saat 15.30 sıralarında belediyeye yapılan ihbar sonucu ekiplerimizi Ballıca köyüne sevk ettik. Ben de bizzat itfaiye araçlarıyla birlikte köye hareket ettim. Köyde çıkan yangın büyüktü. Sayın Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu’nun kendisine ait olan ve doğduğu ev tamamen yanarken, yine amcası Mehmet Karabulut ve kuzeni Hasan Karabulut’a ait ev ve eklentileri tamamen yandı. Yangının çevredeki ormanlık alana ve diğer evlere sıçramaması için iş makineleriyle önlem aldık. Ancak Genel Başkanımızın doğduğu ev tüm çabalarımıza rağmen yandı. Yangından köydeki kimsenin etkilenmemesi sevindirici bir haber” dedi.

DHA

https://www.sozcu.com.tr/2018/gundem/kemal-kilicdaroglunun-dogdu-ev-yandi-2649873/

..............

http://www.internethaber.com/iste-kilicdaroglunun-dogdugu-ev-foto-galerisi-1177839.htm?page=3

Back to top
guest
Super Membre
Super Membre

PostPosted: Fri 12 Apr 2019 - 10:10
Reply with quote

Kılıçdaroğlu: Asla kabul edilemez!

Fransa 24 Nisan’ı ‘Ermeni Soykırımını Anma Günü’ ilan etti.

Macron’un kararı tepkiyle karşılandı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Twitter’dan açıklama yaparak, ‘kararın kabul edilemez olduğunu’ belirtti.

KILIÇDAROĞLU: ASLA KABUL EDİLEMEZ!

Fransa Cumhurbaşkanı Macron’un, 24 Nisan’ı “Ermeni soykırımını anma günü” ilan etmesi asla kabul edilemez! Türkiye ile Ermenistan arasındaki sorunların çözümü üçüncü ülkelerin haddini aşan müdahaleleriyle değil, kendi aralarındaki diyalogla mümkündür.

sondakikaturk.com.tr/politika/kilicdaroglu-asla-kabul-edilemez-h127024.html

Back to top
mafilou
Administrateur
Administrateur

Point(s): 44,541
Moyenne de points: 3.02

PostPosted: Sat 20 Apr 2019 - 16:30
Reply with quote

T.C.'nin tek tarafli diplomasiyi ve sinirlari kapattigini unutuyor galiba...
Alzaymr hastaligi genetik olsa gerek...

Back to top
guest
Super Membre
Super Membre

PostPosted: Sat 25 May 2019 - 11:00
Reply with quote

odatv.com/kemal-kilicdaroglu-odatvye-konustu-24051923.html

Back to top
vahe2009
Modérateur Général
Modérateur Général

PostPosted: Fri 20 Sep 2019 - 10:28
Reply with quote

Kemal Kılıçdaroğlu (Dağuşu :Կարնիկ Քըլըչարսլանյան / Karnik Kılıçarslanyan ) Suikast Girişiminden 153 Gün Geçti Dacik Yargısından TIK ok...

odatv.com/kilicdarogluna-yumruk-atan-isim-konustu-153-gun-gecti-hala-20091923.html

Back to top
guest
Super Membre
Super Membre

PostPosted: Mon 30 Sep 2019 - 19:46
Reply with quote

Kerem Kılıçdaroğlu: Seçim barajı Kürt siyasi hareketini parlamento dışında tutmak için getirildi

Dr. Kerem Kılıçdaroğlu, yüzde 10'luk seçim barajının amacını 'Kürt siyasetini dışarıda tutmak' olarak yorumlarken, "CHP'nin merkeze kaydığı" algısının ittifaklar yüzünden olduğunu söyledi. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun oğlu Kerem Kılıçdaroğlu, yeni kitabında Türkiye ve Endonezya'dan örneklerle siyasette klientalizmi (kayırmacılık) incelediğini ifade etti.

gazeteduvar.com.tr/gundem/2019/09/30/kerem-kilicdaroglu-secim-baraji-kurt-siyasi-hareketini-parlamento-disinda-tutmak-icin-getirildi/

Back to top
guest
Super Membre
Super Membre

PostPosted: Wed 30 Oct 2019 - 21:15
Reply with quote

Kılıçdaroğlu: Ermeni Olaylarının Gündeme Getirilmesini Doğru Bulmuyorum

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu, “Hangi devlet başkanının 13 uçağı var” diye sordu.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, partisinin grup toplantısında konuştu. Kılıçdaroğlu’nun konuşmasından satır başları şöyle:

Seçimler/atanmışlar: Cumhuriyet’i kurduk ama onu demokrasiyle taçlandırmamız gerekiyor. Anayasa değişikliğiyle rejim değişmiş, Cumhuriyet’te geri adımlar atılmıştır. TBMM’yi bugün atamayla gelen kişiler temsil etmektedir. Madem demokrasi diyoruz, o zaman neden bazı durumlarda Türkiye Cumhuriyeti’ni seçimle gelen değil de atamayla gelen birisi temsil eder?

“ABD’li politikacıların Türkiye’yi düşman görmesi vicdanımızı yaralıyor”
Ermeni Soykırımı: Dış politikada Dışişleri Baklanlığı devre dışı bırakıp Saray tamamen dış politikayı yönlendirmeye kalkınca Türkiye’de farklı şeyler de olmaya başladı. Demokratik standartlarda geriye gidişler olmaya başladı. Amerikan Kongresi’nde sözde Ermeni soykırımı ile ilgili bir yasa tasarısı var. Önümüzdeki süreçte gelecek. Her ülkenin tarihinde acı olaylar vardır. Hiçbir ülke benim tarihimde acı olaylar olmamıştır diyemez. Ama tarih siyasetçilerden son tarihçilerin işidir. Tarihte yaşanan acı olayları günümüze taşıyıp onu siyaseten intikam alma aracı haline getirirseniz bu olmaz. Bu hiçbir ülkeye yakışmaz. Rahmetli Ecevit döneminde Ermenistan’a çağrı yaptı. Sizin tarihçilerinizle bizim tarihçilerimiz bir araya gelip bunu incelesinler. ‘İntikam alırım bak Ermeni olaylarını tekrar gündeme getiririm’ derseniz bu doğru değildir. Bunu asla ve asla doğru bulmuyorum.

Tarih siyasetçilerin işi olmaktan çok tarihçilerin işidir. Hep beraber arşivlere bakıp olayı öğrenelim. Benim dediğimi yapmadın, ben egemen gücüm intikam alırım, Ermeni olaylarını gündeme getiririm derseniz bu doğru değildir. Bunu kabul etmiyorum ve doğru bulmuyorum. ABD’li politikacılarınTürkiye’ye düşman görüp belli tavırlar içine girmeleri bizim vicdanımızı rahatsız ediyor. Asla doğru değildir. Kabul edilen tasarının umuyorum Senato’da kabulü olmaz ve Türkiye-ABD ilişkileri çıkmaza sürüklenmez.

Dış politika: Siz bütün dış politikanızı Trump eksenli yürütüyorsunuz. Temsilciler Meclisi, Senato devre dışı. Türkiye kaybeden ülke olarak ortaya çıktı. Türkiye’ye uygulanacak olan ambargonun hiçbir sonuç doğurmayacağını ifade etmek isterim. Herkes tarafından ambargo reddedilecektir. Kıbrıs Barış Harekatı’nda da ambargo uygulandı, reddettik.

“Kavala 729 gündür hapiste”
Eren Erdem: Türkiye’de adalet var mı, hayır. En somut örneği Eren Erdem. 486 gündür hapiste. Tahliye edildi, başka mahkeme tutuklanma kararı verdi. Gizli tanık beyanlarını inkâr etti. Dosyası beş aydır İstinaf Mahkemesi’nde bekliyor. Beş aydır dosyanın kapağını açmıyorlar. Bu kadar vicdansızlık olur mu? Hangi gerekçeyle tutuyorsunuz içeride? Osman Kavala da 729 gündür içeride. İçeride avukatlar, masum insanlar, ifadesi alınmayan insanlar var.

Soma faciası sonrası herkes ortaya çıkıp bu işçiler haklı diye defalarca demeçler yapmadılar mı? Aradan yıllar geçti. Bu işlerin hakları niye verilmez. Hakları verilmedi.

“Yeni gelen vergiler de milletin sırtına binecek”
Cumhurbaşkanı’nın uçaklar: Ekonomide de ciddi sorunlar var. Bütçe ile ilgili rapor var. Bütün krizin sorumlusu olarak emeklilere yapılan bayram ödemesi, yaşlılık aylıkları, kamu görevlileri ve işçilere yapılan enflasyon zammı, ilave personel atamaları bütçe giderlerindeki artışın temel sebeplerindendir deniyor. Krizin sebebi faiz. 2019’un 8 ayında faiz giderleri yüzde 38 arttı. Sebep borçlanma. Tefecilerin eline Türkiye’yi düşürdün. Borç almadan memleketi yönetemiyorsun. 13 uçağın var. Hangi devlet başkanının 13 uçağı var? Açlık sınırı 2 bin 58 lira. Asgari ücret 2 bin 20 lira. Türk-İş rapor yayınladı, enflasyon düşüşünün faizle ilgisi yok diyor. Alım gücü geriledikçe faiz de düşüyor. İşsizlik 8 milyonu aştı. Yeni gelen vergiler de milletin sırtına binecek. Bu vergi kanunu çıkarılırken iş dünyasından hiç kimsenin görüşü alınmadı. Yeni bütçe Erdoğan’ın maaşını 81 bin liraya çıkarıyor. 7 bin lira artırıyorlar.

IŞİD: Türkiye terörden çok çekti. 40-45 yıldır terör örgütlerinin çok sayıda eylem gerçekleştirdiği bir alana dönüştü Türkiye. Bağdadi öldürüldü ve bütün dünya IŞİD terör örgütünden kurtulduk mu diye dönüşüyor. Türkiye’de 76 ilde örgütlendiğini biliyoruz. Tüm bunlar olurken iktidar kanadı büyük ölçüde görmezden geldi. (EMK)

bianet.org/bianet/siyaset/215139-kilicdaroglu-ermeni-olaylarinin-gundeme-getirilmesini-dogru-bulmuyorum

Back to top
Contenu Sponsorisé

PostPosted: Today at 05:28

Back to top
Armenian on web Forum Index -> Communauté -> Akrabamı arıyorum - Ծնողքս կը փնտռեմ - Cherche mes parents - I am looking for my parents All times are GMT + 1 Hour
Post new topic   Reply to topic Goto page: <  1, 2, 3, 4
Page 4 of 4
Jump to:  

Portal | Index | Create a forum | Free support forum | Free forums directory | Report a violation | Conditions générales d'utilisation
phpBB
Template by BMan1